EKİBİMİZ

Alfabetik sıralama ile ekibimiz... 


 

Dr. Can EREN

Kurucu Üye

Dr. Can derneğimize katılmadan önce bir süre Adana Sokak Çocukları Derneği ile çalıştı. 2006 yılında kurduğumuz derneğimizin ilerleme kaydetmesinde çok önemli roller oynadı. Yerel sponsorlar bulmada çok başarılı olan Dr. Can, derneğimizin önemli bir parçası olmaya devam etmektedir.

 

 

Çocuk İstismarı Önleme Derneği kurucusudur.Şu anda Adana Büyüksehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğünde çalışmaktadır.

 

 

 

 


 

Duygu Seleoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi- İstanbul Temsilcisi

 

1991 doğumlu olan Duygu Özcan Seleoğlu, Çukurova Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği Bölümü’nden 2014 yılında mezun oldu. Ardından Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi insan Kaynakları Yönetimi eğitim programına katılarak mezun oldu. 2010 yılında Her Şey Bir Gülücük İçin (HSBGİ) Derneğinde gönüllülük ile tanışan Duygu, şuan uzaktan gönüllü olarak etkinlik koordinatörlüğü sürdürmektedir. 2014 yılında Avrupa Gönüllülük Hizmeti (AGH) kapsamında Romanya’ya gitti. 2015 yılında çocuklarla ilgili alanda bilgi edinip kendini geliştirmek adına Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. 2016 yılında Esas Holding’in İlk Fırsat Projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı’nda İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak iki sene görev alan Duygu, 2017 Aralık ayında Common Purpose Türkiye’de idari İşler ve Program Yöneticisi olarak görev aldı. Marmara Üniversitesi’nde “Toplumsal Projeler Yönetimi ve Organizasyonu” alanında tezli yüksek lisansını tamamlamış ve bu tezden makale yazmıştır. 2021 Ağustos ayı itibariyle Gülmek İyileştirir Derneği'nde Gönüllü Koordinatörü olarak çalışmaya başlamıştır.

facebook

 


 

Ece Kaya

Ankara Etkinlik Koordinatörü

Çukurova Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği mezunu olan Ece, 4 yıl Adana’da yaşadıktan sonra memleketi Ankara’ya dönüş yaptı. 5 yıl boyunca dernek etkinliklerinde aktif rol aldı. Bu 5 yıl içerisinde dernek olarak lösemili çocuklar için haftalık olarak düzenlediğimiz “Eğlence Terapisi” programlarına devamlı katılım gösterdi. SODES Projesi kapsamında Temel Türk İşaret Dili eğitimi aldıktan sonra işaret dili tercümanı olmaya karar verdi.

 

Ece iş dışında kalan boş zamanlarda Ankara ve çevresinde çeşitli gönüllülük etkinlikleri organize etmektedir. 

 

 

 

 


 

Ingeborg Koltes

Dünyayı Renklendiriyoruz Projesi

Ingeborg Koltes Belçika, Almanya, Türkiye ve Uzak Asya ülkelerinde, eğitim ve gelişim sektöründe edindiği 30 yılı aşkın tecrübeyi derneğimizin projelerine aktarmaktadır.

Türkiye'deki okullarda ve 60’ın üzerinde hastanede çocuk dostu ortamlar yaratan "Dünyayı Renklendiriyoruz" projesinin sanat yönetmeni ve en başta gelen ressamlarından birisidir. 2007 yılından bu yana dezavantajlı çocuklar için başarılı resim programları organize etmiştir.

 

 

 

 

 


 

John Scott

Kurucu Üye - Yönetim Kurulu Üyesi

John Scott son 35 yıl içerisinde Avrupa,  Asya ve Türkiye’de eğitim ve sosyal gelişim alanlarında çalıştı. Farklı sosyal çevrelerden ve kültürlerden olan insanlarla birlikte çalışması, insan kaynakları geliştirme alanında kendisine zengin bir eğitim kaynağı olup, çok sayıda tecrübe edinmesini sağlamıştır.

Yönetici Müdür olarak İEİM'nin günlük işleyişini kontrol etmekte, kurumsal planlar ve stratejiler yaratıp uygulamakta ve insan kaynaklarını ve materyal kullanımını planlamaktadır.

HŞBGİD'nin ve İEİM’nin kurucularından birisidir.

John Scott, 1997 yılından bu yana İstanbul ve Adana’da birçok toplum projesinde yer almıştır ve TEGV, GAP, özel rehabilitasyon merkezleri, kimsesiz çocuk yurtları ve engelli okulları ile birlikte eğitim programları düzenlemektedir.

 

Email : john.scott@hsbgi.org

 


 

Metehan Yeltekin

Dernek Başkanı

2013'ten beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktiftir. 2017 yılından itibaren derneğimizin mülteci projelerinde çalışmaktadır

 

 

Email : metehan.yeltekin@hsbgi.org

 

 

 

 


 

Neslihan Kuş

Proje Müdürü- Çocuk Koruma Sorumlusu

Çukurova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2014yılında mezun oldu. 2009yılında gönüllülük faaliyetlerine başladı, Çukurova TOG'un düzenlediği eğlence Terapilerine katıldı. 2011yılında her şey bir Gülücük İçin Derneği ile tanıştı. Eğlence Terapileri ve çeşitli çocuk odaklı etkinliklerde katılımcı veya gönüllü koordinatör olarak yer aldı .

Kurucularndan olduğu Güldür gül grubunda da aktif olarak etkinliklerde yer almaya devam ediyor.

Çocuk Hakları ve Çocuk İstismarı Farkındalığı çalışmalarına yönelerek, bu alanda çalışmalar yapmaya başladı.

2021 itibari ile derneğimizde Proje Müdürü olarak görev almaktadır.

facebook

Email:   neslihan.kus@hsbgi.org

 


 

 

Talal Tamerkhan

Mülteci Proje kordinatörü

Suriye, Şam'lı olan Talal, 2013'ten beri Türkiye'de yaşamakta ve halihazırda Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde eğitim görmektedir. Talal, İngilizce, Türkçe ve Arapça konuşuyor ve bölgede özellikle dul ve yetim mülteciler için gerçekleştirdiğimiz "Güvenli Bölge Programı" kapsamında birçok programımızda bize büyük katkılar sağlıyor.

 

Email:   talalov92@gmail.com

 

 

Bu sayfa 4128 defa ziyaret edildi.Tüm Hakları Saklıdır. hsbgi.com 2016.
hsbgi.com